Kempy s ubytovaním

Kempy s ubytovaním

Zameranie v kempe: Špecializácia individuálnej techniky
 

pre chlapcov a dievčatá vo vekových skupinách 6-8 , 9-11, 12-14 rokov

 

 Miesto:  Závažná Poruba (v krásnom prostredí pod Tatrami)   

Termín: 30.6. - 5.7.  (6 dní)

účasť prisľúbil Viktor Miko (profesionálny tréner  mládeže MŠK Žilina)

 Termín: 7.7. - 13.7.  (7 dní)

 

Termín: 4.8.- 9.8. (6 dní)

účasť prisľúbili Marian Berky (reprezentačný tréner vo futsale) Radoslav Zabavník (reprezentant SR na MS 2010 v Južnej Afrike), Viktor Miko (profesionálny tréner  mládeže MŠK Žilina)

 

Tréningový proces je zameraný na rozvoj individuálnej techniky hráča najnovšími progresívnymi metódami, modernými prvkami svetového futbalu s individuálnym prístupom a s dôrazom na detaily.

 Futbalový letný kemp Futbalový talent je organizovaný počas letných prázdnin v krásnom prostredí pod Tatrami. Výborné tréningové podmienky za každého počasia -  ihriská s prírodným kvalitným trávnikom, hala, multifunkčné ihrisko.  Súťaže (Rýchlosť kopu, futbalgolf, kráľ strelcov, žonglovanie ...) , turnaje, zápasy a množstvo zábavy zažijú spolu s nami mladé futbalové talenty počas futbalového týždňa pod Tatrami.

  • každý účastník  kempu FUTBALOVÝ TALENT obdrží  zdarma adidas set (dres,trenky,štulpne) a DVD 50 technických zručností pri zakúpení kempu do 3.6.2019 (kemp v Stožku dres a DVD)
  • Tento rok už začíname trénovať v nedeľu poobede a končíme v piatok poobede v 7 dňovom kempe sa končí v sobotu poobede o 16.00
  • Výlet na štadión MŠK ŽILINA spojený s prehliadkou -  pre kempy v Závažnej Porube
  • Nové cvičenia s loptou, nové súťaže technických zručností

Turnaj  v plážovom futbale - chlapci  budú môcť napodobniť brazílske hviezdy na pláži Copacabana

Kto bude najväčší futbalový talent ? Možno to budeš práve ty!

Tréningy vedú kvalifikovaní tréneri (UEFA licencie A,B, certifikáty so špecializovaných kurzov tréningu techniky mládeže ),organizáciu aj starostlivosť počas kempu má na starosti kvalifikovaný pedagogický dozor, zdravotný dozor (nonstop).

V cene sú zahrnuté: tréningové jednotky, ubytovanie v izbách s vlastným soc.zariadením, LED televízia, (sprcha,wc) 5 nocí, strava 5 x denne, pitný režim, ihriská, hala, trofej a pamätné plakety pre 3 najväčšie talenty, ceny do súťaží od firmy adidas a od sponzorov, putovný pohár pre turnaj , inovatívne tréningové pomôcky, detské ihrisko s veľkými trampolínami, veľká terasa ,nohejbalové ihrisko.

Závažná Poruba 30.6. - 5.7.  vypredaný!

4.8. - 9.8. vypredaný!

"Rodičia" Pracujete vo firme, ktorá má 50 a viac zamestnancov a ste v nej zamestnaní dlhšie ako 2 roky? V tom prípade máte nárok od zamestnávateľa na príspevok 55% nákladov na futbalové kempy  v  maximálnej hodnote až 275 € ročne!

Referencie: viď. archív a galéria

 Tešíme sa na vás  🙂